بهترین مبلمان اداری

بررسی و معرفی بهترین صندلی اداری به انضمام 10 مدل برتر بازار

نشستن پشت میز برای ساعت‌های طولانی، روی بدن شما تاثیرات متفاوتی دارد و شما چه در شرکت خود مشغول فعالیت باشید یا به دلیل همه‌گیری کرونا فعلا کسب و کار خود را به منزل منتقل کرده باشید، به یک صندلی اداری نیاز دارید. اگر بدن برای مدت‌های طولانی در یک وضعیت نامناسب قرار بگیرید، آسیب‌های جدی به ستون فقرات، گردن، شانه و مچ دست شما وارد خواهد شد. با توجه به اینکه بدن و اندام هر فرد متفاوت است، پیدا کردن بهترین صندلی اداری می‌تواند دشوار باشد و می‌توان ادعا کرد هیچ مدل جهانی کاملی که برای تمامی افراد مناسب باشد، وجود ندارد. با این حال انواع متنوعی از صندلی‌های اداری وجود دارد که شما می‌توانید بر اساس وضعیت بدن و همچنین نوع کسب و کار خود بهترین مدل را انتخاب کنید.

ویژگی‌های بهترین صندلی اداری

 • پشتی صندلی
 • ارتفاع صندلی
 • نشیمن صندلی
 • متریال به کار رفته
 • مزایا دسته صندلی

اشاره کردیم که بهترین صندلی شرکتی برای هر فردی متفاوت خواهد بود. در این قسمت قصد داریم تا ویژگی‌های یک صندلی مناسب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با کمک آن و همچنین شناخت بدن خود بهترین مدل را برای خود خریداری کنید.

پشتی صندلی

پشتی یک صندلی استاندارد باید قابلیت تنظیم داشته باشد که بتوانید در زوایه‌ی مناسب خود آن را تنظیم کنید. همچنین این پشتی‌ها باید به گونه‌ای طراحی شده باشند از انحنای ستون فقرات شما به‌ویژه در قسمت تحتانی را پشتیبانی کرده و آن را پوشش دهند. صندلی‌هایی که دارای قفل هستند به شما اجازه می‌دهند تا تنظیمات مورد نیاز خود را در همان حالت ثابت نگه دارید.

ارتفاع صندلی

یک صندلی خوب باید ارتفاع قابل تنظیم داشته باشد. با توجه به اینکه قد افراد متفاوت است، باید بتوانند ارتفاع صندلی را متناسب با قد خود تنظیم کنند. هنگامی که پشت صندلی می‌نشینید پاهای شما باید به زمین رسیده و روی آن قرار گیرد.

نشیمن صندلی

بهترین صندلی اداری برای شما مدلی است که نشیمن استاندارد داشته باشد. وزن شما باید روی نشیمن صندلی به طور مساوی تقسیم شود و مقداری بزرگتر از نیاز شما باشد. همچنین باید از موادی ساخته شده باشد که هنگام نشستن احساس راحتی و آرامش داشته باشید.

 متریال به کار رفته

یک صندلی خوب باید از مواد با دوام ساخته شده باشد و روکش آن نیز کیفیت قابل قبولی داشته باشد. به‌ویژه در قسمت‌هایی که کمر با صندلی تماس دارد، باید از موادی استفاده شده باشد که رطوبت و گرما را جذب نکرده و بتواند آن را منتقل کند. در واقع هوا در این نواحی به صورت متناوب در جریان باشد.

مزایا دسته صندلی

دسته‌های صندلی به کاهش فشار وارده به کمر کمک بزرگی کرده و بازوها و دست‌های شما را از خستگی محافظت می‌کنند. فراموش نکنید که برای انتخاب بهترین صندلی که مناسب شما باشد، باید با نشستن روی آن احساس راحتی داشته باشید.
مواردی که به آن‌ها اشاره شد، تعدادی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک صندلی اداری خوب و با کیفیت است که شما برای خرید باید آن را متناسب با فیزیک خود بررسی کنید. در چیدمان دکوراسیون اداری، میز اداری تاثیر به سزایی دارد که خالی از لطف نیست با مدل های گوناگون آن آشنا شوید.

برترین مدل‌های صندلی اداری با ویژگی های فوق العاده

 1.   مدل Rolex
 2.  مدل Q-NEW 1400
 3. مدل 420
 4.  مدل Lexi
 5.  مدل ICSM161
 6.  مدل ICSM158
 7.  مدل M18di
 8.  مدل D980
 9.  مدل 700
 10.  مدل 1020

تنوع صندلی‌های اداری بسیار بالا است و این موجب می‌شود تا کاربران با هر نیاز و فیزیکی بتوانند یک مدل مناسب خود را پیدا کنند. اما بهترین صندلی اداری موجود در بازار کدام است؟

صندلی اداری مدل Rolex

بهترین صندلی که می‌توانید در اختیار داشته باشید مدل Rolex است. این صندلی جنس روکش چرمی داشته که کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد. این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع تا 130 سانتی متر را داشته و دارای طراحی ظاهری بسیار زیبا و شکیل می‌باشد. اگر به به دنبال خرید بهترین صندلی اداری موجود هستید، بدون شک Rolex مدل مورد نظر شما است.

صندلی اداری مدل Q-NEW 1400

این صندلی یکی از شکیل‌ترین و با کیفیت‌ترین صندلی‌های کلاسیکی است که در بازار موجود است. روکش آن از چرم است و حداکثر ارتفاع آن به 130 سانتی متر می‌رسد. این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع دارد، اما فاقد توانایی تنظیم پشتی است. دسته‌های صندلی مدل Q به کاربران اجازه می‌دهد که هنگام استفاده از این صندلی چرخان نهایت راحتی را داشته باشند که این دسته‌ها با روکشی از همان چرم صندلی پوشانده شده‌اند که علاوه بر راحتی، به زیبایی محصول نیز افزوده است. جنس پایه و دسته‌های این صندلی از چوب است و در ترکیب با چرم جلوه‌ای بسیار خیره کننده دارد.

صندلی اداری مدل 420

از بهترین صندلی اداری که می‌تواند کاملا نیازهای شما را برطرف کرده و برای هر فردی مناسب باشد، مدل 420 است. این صندلی نیز جنس چرم داشته و دارای دسته برای قرارگیری دست‌های شما می‌باشد. پایه‌ی این صندلی دارای آبکاری کروم است که جلوه‌ای بسیار خیره کننده را به صندلی بخشیده است. قابلیت تنظیم ارتفاع تا 125 سانتی متر دارد و از جنس فوم سرد ساخته شده است. دسته‌های این صندلی جنس فلزی دارد که در نواحی مهم که دست‌های کاربر قرار می‌گیرد، برای راحتی بیشتر با چرم پوشیده شده است.

صندلی اداری مدل Lexi

قابلیت تنظیم ارتفاع، قابلیت تنظیم پشتی، دسته و… از ویژگی‌های این صندلی بسیار راحت است. طراحی ظاهری آن بسیارشیک بوده و دقیقا همان چیزی است که یک مدیر به آن نیاز دارد. 110 سانتی متر حداکثر ارتفاعی است که برای این صندلی می‌توانید در اختیار داشته باشید. طراحی ارگونومیک پشتی این صندلی دقیقا انحنای ستون فقرات شما را پوشش داده و آن را پشتیبانی می‌کند تا از آسیب به آن جلوگیری کرده باشد.

صندلی اداری مدل ICSM161

جنس پشتی و همچنین نشیمن این مدل از فوم سرد است که کیفیت بسیار بالایی دارد. این صندلی چرخان قابلیت تنظیم ارتفاع داشته و با پشتی بلندی که دارد، کمر و شانه‌های شما را به طور کامل پوشش می‌دهد. دوام این محصول بسیار بالا است و سال‌ها مانند روز اول برای شما کار خواهد کرد.

حتما ببینید: بررسی قیمت و اطلاعات بیشتر صندلی اداری مدل ICSM161

صندلی اداری مدل ICSM158

طراحی ارگونومیک این مدل موجب می‌شود تا بعد از ساعت‌ها نشستن احساس خستگی نداشته و هیچ گونه آسیبی به گردن، کمر، ستون فقرات، دست و دیگر اندام‌های شما وارد نشود. جنس روکش آن از چرم ایرانی و جنس نشیمن و پشتی آن از فوم سرد می‌باشد.

حتما ببینید: بررسی قیمت و اطلاعات بیشتر صندلی اداری مدل ICSM158

صندلی اداری مدل M18di

حداکثر ارتفاع قابل تنظیم برای این مدل 140 سانتی متر است که عددی بسیار ایده‌آل می‌باشد. پشتی این مدل از پلاستیک روزنه‌دار تهیه شده که تهویه‌ی بسیار مناسبی برای زمان‌هایی است که مدت زیادی را مشغول به کار بوده و روی آن نشسته‌اید. پشتی M18di به گونه‌ای است که تماما کمر و سر شما پوشش می‌دهد و از خستگی و آسیب به این نواحی جلوگیری می‌کند.

صندلی اداری مدل D980

اشاره کردیم که بهترین صندلی اداری برای هر فرد متفاوت است، اما این مدل با توجه به طراحی استاندارد و همچنین قابلیت‌هایی مانند تنظیم پشتی، تنظیم ارتفاع، قفل پایه و… می‌تواند برای افراد بسیاری مناسب باشد. پشتی این صندلی دارای روزنه بوده که اجازه می‌دهد هوا به خوبی در جریان باشد. جنس پشتی و فریم نشیمن آن از استیل است که دوام بسیار بالای محصول را به همراه دارد.

صندلی کارمندی مدل 700

اگر به دنبال بهترین صندلی اداری ارزان قیمت هستید، این مدل برای شما می‌تواند مناسب باشد. جنس فریم پشتی آن از فلز و جنس فریم نشیمن از چوب می‌باشد که با یک روکش چرمی مصنوعی پوشیده شده است. فوم به کار رفته در این صندلی معمولی است، اما از کیفیت قابل قبولی برخوردار می‌باشد. قابلیت تنظیم ارتفاع تا حداکثر 85 سانتی متر و همچنین قابلیت تنظیم پشتی را دارد که می‌توانید آن را بر اساس فیزیک خود شخصی‌سازی کنید.

صندلی اداری مدل 1020

یکی دیگر از صندلی‌های اداری که با قیمت مناسب می‌توانید تهیه کنید، این مدل است. این صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع تا حداکثر 120 سانتی متر را دارد و حداقل ارتفاع آن 110 سانتی متر می‌باشد. فریم پشتی و کفی آن از چوب ساخته شده و با یک چرم مصنوعی با کیفیت و با دوام پوشیده شده است. فوم به کار رفته در ساخت این صندلی مانند مدل قبلی جنس معمولی داشته و جنس پایه‌ی آن از پلاستیک می‌باشد.

جمع‌بندی

بهترین صندلی اداری موجود در بازار برای هر فرد متفاوت است. در واقع شما باید با توجه به نیاز و همچنین بدن خود بهترین صندلی را انتخاب کنید. اما تمامی صندلی‌هایی که استاندارد بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار باشند در یکسری از ویژگی‌ها مانند متریال به کار رفته، دوام کار، قابلیت‌ها و امکانات صندلی، طراحی ارگونومیک، ابعاد مناسب و موارد بسیار دیگر، اشتراک دارند. برای انتخاب یک صندلی ایده‌آل باید به ارتفاع، اندازه‌ی پشتی و نشیمن، طراحی پشتی آن و راحتی صندلی دقت کافی داشته تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کرده باشید. البته طراحی ظاهری یک صندلی اداری نیز می‌تواند مهم باشد، خصوصا برای زمان‌هایی که مراجعه کننده‌های فراوانی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *